Ponúkané služby

Vyšetrovanie a liečba detí aj dospelých s kožnými chorobami v plnom rozsahu (ekzém, kožné alergie, psoriáza, plesne, pohlavné choroby, kožné nádory a mnohé ďalšie choroby kože, vlasov aj nechtov).

Vyšetrovanie materských znamienok dermatoskopom

Vyšetrovanie a včasné zachytenie podozrivých kožných znamienok. Pri tomto vyšetrení je možnosť určiť aj fototyp Vašej kože a súčasné poradenstvo zamerané na výber najvhodnejších prostriedkov ochrany pred slnkom.

Liečba chronických rán

Naša ambulancia sa špecializuje na modernú liečbu chronických rán (ulcus cruris), tzv. vlhká terapia chronických rán. Zameriavame sa pacientov s chronickými ranami predkolení.

Estetická dermatológia

Chemicky peeling. Je to metóda, ktorá slúži na omladenie, oživenie a prejasnenie pleti. Veľmi priaznivo pôsobí na mastnú pleť, využíva sa na vyhladzovanie jaziev po akné, na sťahovanie rozšírených pórov a pigmentácie rôzneho pôvodu. Chemický peeling je určený pre každého, kto očakáva rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. Ošetrenie sa opakuje v 2-týždňových intervaloch, celkom 4x.

Odstraňovanie drobných kožných výrastkov

Elektrokauterom aj tekutým dusíkom odstraňujeme rôzne patologické výrastky na koži (stopkaté fibrómy, kožné prejavy starnutia kože, bradavice). Táto metóda umožňuje okamžité zastavenie krvácania počas výkonu.